CEPLİ DOSYA

Rekabetli iş dünyası içerisinde firmaların kurumsal kimliğini yansıtan ve profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayan bir araçtır. Promosyon için oldukça etkili olan Sunum Dosyaları şirket çalışanlarının sözleşme, evrak, sunum materyalleri gibi dokümanları taşımaları için kullanılır. Üzerine şirket logo, marka ve kimlik baskılarınızı yaptırdığınızda işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımış olursunuz.

SUNUM DOSYASI BASKI ÇEŞİTLERİ NELERDİR
Promosyon için oldukça önemli olan sunum dosyaları, Toplantı ve görüşmelerinizde firma reklamınızı da yapmış olursunuz. isminden de anlaşılacağı gibi birden fazla bölümü bulunan bir dosyadır. Cepli dosya baskı çeşitleri:

Klasik ,
Çift cepli
Cebi yan tarafta olan
Körüklü
Amerikan Bristol
Özel kesimli dosyalar gibi çeşitleri vardır.
Bu özelliklerin hepsi cepli dosya fiyatları konusunda direk etkilemektedir. bunların dışındaki sunum dosyası modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

CEPLİ DOSYA ÖLÇÜLERİ
Cepli dosya ölçüleri için ürünler: A4 kâğıdın rahat sığacağı ölçü birimi 21,6 cm x 31,6 cm 'dir. Bu standart dosyanın ebatıdır. Aynı zamanda özel kesimli şablonumuzun ebatı ise: 21,8 cm x 30,5 cm'dir. Cepli dosyalar firmaların istekleri doğrultusunda ebatları farklı olabilmektedir. Kağıt gramajları genelde 250gr amerikan bristol ve 350gr mat kuşe kağıt olarak yapılmaktadır. Promosyon için oldukça etkilidir.

Not: yaptıracağınız adet için teklif isteyebilirsiniz.

CEPLİ DOSYA BASKISI İŞLETMENİZE YARARLARI
Cepli Dosyalar diğer bir adı ile sunum dosyası firmanın isteklerine uygun olarak tasarlanıp hazırlandığından firmayı temsil eden bir belge özelliği taşır. Renkli kaliteli ve şık bir tasarım ile hazırlanan firmanın müşterilerinin gözünde bir prestij kazanmasını sağlar. Baskı öncesi üzerindeki firmaya bilgileri ile tasarım dikkat çekici ve hafızada kalıcı özellikte olduğunda etkili bir reklam aracı olacaktır. İçerisinde sunulacak olan materyallerin düzenli ve organize bir şekilde bulunması firmanın müşterinin gözünde profesyonel ve disiplinli olduğu algısını oluşturur. Bu da firma için müşterilerine karşı bir artı olacaktır. Kusursuz bir tasarım ile hazırlandığında kurumun saygınlığını artıracak ve müşterilerde olumlu bir izlenim bırakacaktır. Promosyon ürünlerinde farklı ve dikkat çekici bir tasarım hafızada kalması için gereklidir.

CEPLİ DOSYA BASIMI EN ETKİLİ NASIL HAZIRLANMALI
Baskı öncesi Cepli dosyalar etkili şekilde hazırlamak için mutlaka bunlara dikkat etmelisiniz;

Üzerinde bulunan baskının etkili olması için önlü arkalı her iki yüzüne de baskı yaptırabilirsiniz.
Üzerinde kurumunuza ait logo ve iletişim bilgilerinizin mutlaka yer almasına dikkat ediniz.
Tasarımlarını inceleyerek kendinize en uygun tasarımı mükemmel bir şekilde hazırlamalısınız.
Sade ve etkileyici bir tasarım dosyanın daha çok dikkat çekmesini sağlayacaktır.