AMERİKAN SERVİS BASIMI

Öncellikle Amerikan Servis nedir? Ne için kullanılır? Buradan başlamakta fayda var. Amerikan servis özellikle gıda sektöründe restaurant işletmeciliğinde kullanılan servis düzeni için gerekli bir baskı malzemesidir. Sadece servis düzeni için değil aynı zamanda bir reklam aracı olarak da görülmektedir. Peki amerikan servis fiyatları konusunda neler dikkat edilmeli bunları inceleyelim.

Amerikan Servis Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Amerikan servis saklanacak bir ambalaj ve reklam malzemesi değildir. Daha çok kullan at olarak değerlendirilmektedir. Genellikle kalın ve sert kağıt değil de daha çok 1.hamur veya kraft kağıt tercih edilmektedir. Kullan at olduğu için daha çok hızlı yemek servisinin olduğu fast food restaurant zincirleri tarafından tercih edilmektedir. Amerikan servislerinde kullanılan boya oldukça önemlidir çünkü yiyecekler Amerikan servise temas edebilir o yüzden boya da zararlı içerik olmaması özen gösterilir.

Amerikan Servis Ebatı ve Kağıt Kalitesi Nasıl Olmalı
Amerikan servis ürünleri genellikle müşterinin tercihlerine göre şekillenmektedir ama bir standart olarak 30*40cm tercih edilmektedir. Bu ölçüyü daha çok alakart restaurantları tercih ederken hızlı yeme içme sektöründe daha küçük ölçüler kullanılmaktadır.Genellikle 1.hamur veya kuşe kağıt kullanılmaktadır. Ayrıca tekrar kullanma imkanı olmayan bu ürün düşük maliyetli olması istenmektedir.

Amerikan Servis Basımı ve Sonrası
Diğer baskı ürünlerinde olduğu gibi hemen hemen aynı aşama izlenmektedir. Öncellikle tasarım kağıt formlara aktarılır daha sonra kesim işlemine geçilir ve eşit parçalara bölünür. Kağıt türü olarak kraft, 1.hamur ve kuşe kağıdını tercih etmek size kalmıştır. Adet, kağıt türü gibi etkenler fiyatı belirlemektedir. İstenilse size özel tasarımda yapılabilinir ya da sizin özel tasarımınızla baskıya gidilebilinir.