BLOKNOT BASIMI

Küp bloknot, her sektörün en temel ofis masası ihtiyacıdır. Küp bloknotlar ofislerde birçok konuda adeta hayat kurtarıcı öneme sahiptir. 250 ile 800 sayfa arası basılabilen küp bloknotlar promosyon ürünü olarak da çok etkili bir reklam aracıdır. Küp bloknot karton bir yuva içerisinde dağılmadan tutulan belli ölçülerdeki not kâğıtlarından oluşan bir bloknot çeşididir.

Küp Bloknot Fiyatları İşletmenize Yararları
Ofislerde telefonda konuşurken acil bir not alınması gerektiğinde hemen elinizin altında olup ihtiyacınızı giderebilecek bir üründür. Kendinize bir not bırakmak istediğinizde çok pratik çözüm sunar. Ya da herhangi birine bir not yazıp vermeniz gerektiğinde de kullanabilirsiniz. Daha birçok kulanı alanı olan küp bloknotları bir arada tutan kartondan yapılan yuva üzerine firmanızın marka logosunu ve ismini bastırarak promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz ideal bir reklam aracıdır. Yeni yıl, bayramlar veya açılış yıldönümünüz gibi özel günlerde küp bloknot baskı yaptırarak promosyon ürünü olarak dağıtabilirsiniz. Ofis masalarında sürekli göz önünde olacağından oldukça etkili bir reklam olacaktır.

Küp Bloknot Ebatları
Küp bloknot kenar uzunlukları aynı olan kare kâğıt ile hazırlanır ve bu nedenle küp ismini alır. Kenar uzunluğu 8*8, 9*9 veya 10*10 olarak belirlenebilir. Küp bloknot kâğıdı 1. Hamur kâğıda ofset baskılı olarak üretilir.

Küp Bloknot Çeşitleri
Not kâğıtlarının dağılmadan bir arada düzgün kalmasını sağlayan karton bir yuva içerisinde bulunur. Bu yuva karton üzerine firmaların logo, marka, adres gibi bilgileri basılarak promosyon ürünü olarak kullanılır. Küp bloknotların;

Ahşap paletli küp bloknotlar,
Karton küp bloknotlar,
Plastik küp bloknotlar,
Sıvama kapak küp bloknotlar gibi farklı çeşitleri vardır.
Genelde en çok kullanılan ofset baskı yöntemi olandır, tüm bu saydığımız çeşitler küp bloknot fiyatları konusunda etkendir.